Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Informační a objednávkový systém je určený výhradně pro registrované obchodní partnery firmy Delta - M s.r.o. Všechny ceny uvedené v našem systému jsou ceny základní, z těchto cen jsou našim obchodním partnerům poskytovány slevy.

Dodací podmínky

Všechny objednávky jsou realizovány buď přepravní službou GEIS nebo vlastním rozvozem podle dohody s naším obchodním partnerem. Limit minimální objednávky s přepravou službou GEIS zdarma je 3 000,- Kč bez DPH netto. Pokud objednávka nepřesáhne tuto částku,bude účtováno přepravné ve výši 80,- Kč bez DPH, v případě platby dobírkou + 30,- Kč bez DPH . Váhový limit pro jeden každý balík zasílaný přepravní službou GEIS je maximálně 50kg. Objednávky poslané do 12hod můžou být expedovány ještě tentýž den, objednávky poslané po 12 hod budou expedovány následující den po objednání, vše po domluvě s naším ochodním partnerem.

Registrace

Registraci je možno provést na odkazu  "zaregistrovat" , případně telefonicky na tel.čísle 469 656 299 , telefonicky je toto možné pouze v pracovní dny od 8 hod do 15.30 hod. Registrovaní partneři si mohou své přístupové údaje vyžádat telefonicky nebo e-mailem.